Gateaway Sukhumvit 42 Home

  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer Gateaway Sukhumvit 42 Home Bangkok appartement, dat een restaurant heeft, ligt in de Estrella wijk van Bangkok op 20 minuten wandelafstand van de W District Markt en binnen 7 km afstand van culturele bezienswaardigheden zoals de Bangkok Art & Culture Centre galerie. Gasten van dit appartement van 35 m² in de nabijheid van het Gateway Ekami winkelcentrum, kunnen gebruikmaken van een wellnesscentrum en een zwembad.

Gateaway Sukhumvit 42 Home appartement heeft uitzicht op de tuin en bestaat uit een patio, een balkon en een keuken. Een hoogtepunt van deze accommodatie voor gasten is de aanwezigheid van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Er is ook een inloopdouche en een apart toilet.

Extra voorzieningen omvatten een terras.

Dit appartement heeft een complete keuken.

Het 1-badkamer appartement heeft een eersteklas ligging op amper 350 meter verwijderd van metrostation Ekkamai en binnen 450 meter van BTS Ekkamai Skywalk. Gateaway Sukhumvit 42 Home appartementen zijn op 3 km verderop het Park Benjakiti. De accommodatie ligt op rijafstand van 10 minuten van Terminal 21. Skytrain- Nana treinstation is 4 km verder en Opposite Bangkok University bushalte op een steenworp afstand van het appartement.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Gateaway Sukhumvit 42 Home Bangkok
Live Like A Local In Ekkamai
Mobiele prijsaanbieding

Live Like A Local In Ekkamai

336 m van de accommodatie
USD 49 USD 44
per nacht
Sleeppop Sukhumvit 42 - Bts Ekkamai Station - Bangkok
Mobiele prijsaanbieding

Sleeppop Sukhumvit 42 - Bts Ekkamai Station - Bangkok

5.2
Behoorlijk 23 beoordelingen
399 m van de accommodatie
USD 28 USD 25
per nacht
Refined High-Rise 1Br - Fast Wifi - Bts Phra Khanong
Mobiele prijsaanbieding

Refined High-Rise 1Br - Fast Wifi - Bts Phra Khanong

569 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Suvarnabhumi
    28 km

    Treinstations

    Skytrain-station Ekkamai
    400 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    Accommodatie diensten

    • 24 uur bewakingsdienst

    Eten

    • Restaurant

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Oneindige zwembad
    • Dakzwembad
    • Dompelbad
    • Zoutwater zwembad
    • Ligstoelen
    • Tuin
    • Zwembad met uitzicht

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Geluiddichte kamers
    • Zithoek
    • Patio
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Verkoopautomaten
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Keycard toegang

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Gateaway Sukhumvit 42 Home appartement gelegen?
      Gateaway Sukhumvit 42 Home appartement is in de Tuscolana wijk van Bangkok gesitueerd, binnen 6 km afstand van Ambassade van het Verenigd Koninkrijk.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Gateaway Sukhumvit 42 Home appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Gateaway Sukhumvit 42 Home appartement zijn onder andere het Park Benjakiti, Ambassade van het Verenigd Koninkrijk, MRT-station Phetchaburi.
    • Hoeveel kost het om bij Gateaway Sukhumvit 42 Home appartement te verblijven?
      Een overnachting in Gateaway Sukhumvit 42 Home appartement kost $86.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Gateaway Sukhumvit 42 Home appartement?
      Restaurants in de buurt van Gateaway Sukhumvit 42 Home appartement zijn onder andere Muine en Zia Pasta and Zia Cafe restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt Gateaway Sukhumvit 42 Home appartement internetverbinding?
      Gateaway Sukhumvit 42 Home appartement biedt Wi-Fi in de hele accommodatie.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement kunnen gasten gebruik maken van een keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
    • Wat is de afmeting van Gateaway Sukhumvit 42 Home appartement?
      Gateaway Sukhumvit 42 Home appartement meet 35 m².
    • Is er een zwembad in Gateaway Sukhumvit 42 Home appartement?
      Ja, Gateaway Sukhumvit 42 Home appartement heeft een dakzwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Suvarnabhumi
    28 km

    Treinstations

    Skytrain-station Ekkamai
    400 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Gateaway Sukhumvit 42 Home Bangkok

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten